V dátumoch 26.7.2024 po 6.8.2024 máme DOVOLENKU. Objednávky vytvorené v týchto dátumoch sa budú vyrábať až 7.8.!

Oblečenie z uterákov ?

 Oblečenie z bavlny wafle

Jednoduché oblečenie z neobyčajnej látky.

Zábavná a udržatelnejšia varianta oblečenia pre ženy a mužov, ktoré majú už dosť rovnakého nudného oblečenia, ktoré sa vála po každom obchode.

Ak zažívaš pocit, že všade okolo teba ti ponúkajú stále to isté, my ti prinášame nával INÉHO do tvojho šatníka. 
Oblečenie z bavlnenej látky, ktorá má vzhľad obľúbených chutných waflí. Možno niektorým pripomína typický UTERÁK. U nás kúsky z tohto materiálu nájdete vo Wafle kolekcií. 
Dámska mikina wafleDámske kraťasy

 

Prečo bavlnená wafle látka?
Bavlnená látka je jednou z najpopulárnejších a najobľúbenejších materiálov vo svete módy. Je prirodzená, mäkká a priedušná, čo z nej robí ideálnu voľbu pre pohodlné a zdravé oblečenie. Materiál je tiež ekologicky udržateľný, pretože bavlna je biologicky odbúrateľná a pestuje sa prirodzenými metódami. Naša bavlna wafle je praním stále jemnejšia a vôbec nepripomína drsnosť starých uterákov. 

IMG-1246 (1)

Certifikácia pre vašu istotu.
Bavlna, ktorá sa u nás v dielni používa na výrobu našej kolekcie má certifikát OEKO-TEX Standard 100 class.I čo znamená, že neobsahuje žiadne škodlivé látky, ktoré prevažne môžu obsahovať oblečenia z tzv. krajín tretieho sveta. Materiál, ktorý je použitý pri výrobe s touto certifikáciou musí byť vysoko kvalitný a preto je odolnejší ako materiály bez tohto certifikátu. Látka bola spracovaná a vyrobená šetrnými postupmi a preto je to ekologickejšia forma výroby. 


Oblečenie vyrobené z bavlnenej látky s vzhľadom waflí ponúka neuveriteľnú rôznorodosť .Môžete si vybrať medzi rôznymi farebnými odtieňmi a strihmi, čo vám umožní vytvoriť jedinečnú a zaujímavú kapsulu. A to ešte nie je všetko! Bavlnené oblečenie je tiež veľmi pohodlné na nosenie, čo vám umožní cítiť sa dobre a dôverovať si vo svojom štýle.

IMG-5001

Povzbuďte svoju kreativitu
Ak sa vám zdá, že nosíte stále to isté, prečo by ste si nevyzdvihli oblečenie vyrobené z tejto našej super látky? Je to štýlové, zábavné a navyše Slovenské. Ponorte sa do sveta pomalej lokálnej módy a dajte svojej skrini nový život!

 

S láskou váš tím EVERYthing .